.

.

Emilykylie Сеф Популарни Тајната Книга Пари Тајна За Безбедност Безбедно Заклучување На Готовина Монета Чување Накит Лозинка Шкафче

Emilykylie Сеф Популарни Тајната Книга Пари Тајна За Безбедност Безбедно Заклучување На Готовина Монета Чување

DEN 1514.40

Износ
Во продавницата.

1. Модерен : Тоа изгледа како речник, всушност тоа е готово кутија.Во "речник" е додадена смисла на мистерија во вашиот bookcase!. 2. Компактен : место за чување на екстра пари, накит, итн.Преносни Компатибилен со Патување. 3. Добро Складирање : Овие уникатни сефови ви овозможи да се скрие вредните предмети внатре заеднички производи за домаќинството - еден од последните места крадец би помислил да се погледне. 1. Модерен : Тоа изгледа како речник, всушност тоа е готово кутија.Во "речник" е додадена смисла на мистерија во вашиот bookcase! 2. Компактен : место за чување на екстра пари, накит, итн.Преносни Компатибилен со Патување. 3. Добро Складирање : Овие уникатни сефови ви овозможи да се скрие вредните предмети внатре заеднички производи за домаќинството - еден од последните места крадец би помислил да се погледне.Опис : Диверзија сефови обезбедуваме совршен скривница и ќе ви овозможи лесен пристап до вашите вредности.Карактеристики : Материјал : АБС Боја : кафе, црвено, црно, сино(изборен) Големина : 240x155x55mm Package се Вклучени : 1 x Речник Безбедно Box Notes : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Благодарение Компатибилен со вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите