.

.

Fenteer вртежен момент Клуч Сет 1/4 Инчи Вози 5-25Nm, Велосипед вртежен момент Клуч 11 Додатоци & Продолжување Бар во Собата, за Велосипед Одржување Комплет за Патот Планинс?

Fenteer вртежен момент Клуч Сет 1/4 Инчи Вози 5-25Nm, Велосипед вртежен момент Клуч 11 Додатоци & Продолжување

DEN 1898.40

Износ
Во продавницата.

Опсег : 5-25 Н. m; Клуч Диск Големина : 6.35 mm (1/4").Силни и издржливи, фина изработка, удобно рака чувство, мазна и сјајна.Претходно тип исправка, претходно видот аларм за дизајн, лесно да се чита скала вредност.Едноставен, брз и удобен операција; различни функции; Широко применливи.Погоден за авто поправка продавници, 4 S продавници, лични DIY, итн.Прилагодливи алатка со претходно функција, приклучок за брзо ослободување копчето, и ratchet контрола switch.Опис : - Прилагодлив алатка со претходно функција, приклучок за брзо ослободување копчето, и ratchet контрола switch - Опсег : 5-25 Н. m; Клуч Диск Големина : 6.35 mm (1/4") - Силни и издржливи, фина изработка, удобно рака чувство, мазна и сјајна - Претходно тип исправка, претходно видот аларм за дизајн, лесно да се чита скала вредност - Едноставен, брз и удобен операција; различни функции; Широко применливи.Погоден за авто поправка продавници, 4 S продавници, лични DIY, итн.Спецификација : - Материјал : Алуминиум Во - Вкупна Должина : Околу. 270mm/10.62 инчен - Боја : Сребро - Кутија Големина : Прибл. 320x85x65mm/ 12.59x3.34x2.55inch Package Вклучува : 1 Сет 11in1 Клуч Kit Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите