.

.

Телефонот за Пренос на Податоци Интерфејс OTG Картичка Читач за Мемориска Проширување Adopter SD Конвертор Приклучок Тип C/Микро да ТФ Адаптер(Тип В на ТФ Адаптер,Шампањ)

Телефонот за Пренос на Податоци Интерфејс OTG Картичка Читач за Мемориска Проширување Adopter SD Конвертор

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

Материјал : Алуминиум Легура.Боја : Шампањ, злато, сребро, црна.Големина : 21x18x7mm.Инсталација Метод : надворешно.Интерфејс Тип : Тип C/Микро Да ТФ Адаптер.Компатибилност : Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, Mac OS, Linux, Chrome OS, итн.Материјал : Алуминиум Alloy Size : 21x18x7mm Applicable Да : мобилен телефон и за компјутер (поддржува OTG тип-c/Микро interface device)Боја : Шампањ, злато, сребро, black Interface Тип : Тип C/Микро Да ТФ Adapter Installation Метод : external Card Тип : ТФ/ Micro SD/ Микро SDXC/ Микро SDHC100% Сосема нов!Метал покривање, исклучителен и прекрасен дизајн, мала големина, нема простор, лесно да се носат.Силна компатибилност, OTG поддршка тип-c интерфејс уредот.Висат тока дизајн, може да се обеси на вашиот копче синџир, го носат со вас, не е лесно да се изгуби.Нема потреба да инсталирате софтвер или возачи, и нема дополнително напојување.LED индикатор може лесно да се провери дали тоа е да работи правилно.Оваа OTG читач на картички поддржува телефон или таблета со тип-c/Micro USB порт.Забелешка : ве Молиме овозможи мала големина отстапувања поради човечка мерка.Поради ефектот на светлината и се следи светлината, може да има мали разлики меѓу тон на боја на фотографијата и вистинскиот објект!Пакет Included1 x OTG Картичка Читателот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите