.

.

X-DREE 3000V 10A Метал Случај Една Фаза Диоди Мост Rectifier 5 Компјутери(3000 ν 10A Rectificador де puente де diodo monofásico де caja metálica 5 piezas

X-DREE 3000V 10A Метал Случај Една Фаза Диоди Мост Rectifier 5 Компјутери(3000 ν 10A Rectificador де puente

DEN 364.08

Износ
Во продавницата.

Име на производ : Мост Rectifier;Модел : BR3010;Струја : 10 A.Напон : 3000 V;Терминал Големина : 6.4 x 12mm/ 0.25" x 0.47"(W*L).Димензија : 28 28 x x x x x 13mm/ 1.1" x 1.1" x 0.5" (L*W*T);Монтирани Дупка Кол. : 5mm/ 0.4".Материјал : Смола, Метално;Боја : Црна, Сребрена на Ѕвонење(Материјал : Resina, Метално; Боја : Гора, Tono Plateado.Net Тежина : 92g;Пакет Содржина : 1 x Мост Rectifier(Peso neto : 92 g; Contenido del paquete : 1 x puente rectificador. 3000 V 10 A Метал Случај Една Фаза Диоди Мост Rectifier 5 Pcs This Мост Rectifier карактеристики една фаза, половина Брановидна, ниска моќност на косата, ниска обратна протекување на струја, electrically изолирани метални случај за максимална топлина дисипација, преку дупка за монтажа тип.совршен за печатени плочки на табла да се користи.Опис на Spanish3000 ν 10 A Rectificador де puente де diodo monofásico де caja metálica 5 piezas Nombre del producto : Puente rectificador; Modelo : BR3010; Corriente : 10 AVoltaje : 3000 ν; Tamaño del терминал : 6.4 x 12 mm / 0.25' 'x 0.47' '(W * L) Dimensión : 28 28 x x x x x 13 mm / 1.1' "x 1.1' 'x 0.5' '(L * W * T); Diámetro del agujero montado : 5 mm / 0.4' 'Материјал : Resina, Метал; Боја : Гора, Tono Plateado Peso neto : 92 g; Contenido del paquete : 1 x puente rectificador.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите