.

.

Waterpik Cordless Напредни Вода Flosser За Заби, Непца, Протези, Грижа за Забите Со Патна Торба и 4 Совети, АДА Прифатени, Батерија, Преносни, и Водоотпорен, Сина WP-563

Waterpik Cordless Напредни Вода Flosser За Заби, Непца, Протези, Грижа за Забите Со Патна Торба и 4 Совети,

DEN 2639.76

Износ
Во продавницата.

ЛЕСНО Совршен за протези, импланти и други стоматолошка работа.ТЕСТИРАНИ LED батеријата индикатор овозможува да знаете кога е време да ја дополните.ОДЛИЧНО ЗА ПАТУВАЊЕ : Cordless Напредно е пренослив и глобалната напон компатибилен 100 240vac, 60/50hz; Тоа вклучува патна торба и совет за чување плус 4 додаток совети за повеќе корисници и потреби.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите