.

.

Skechers за Работа на Мажите Cottonwood Elks Лизга Отпорни Чевли

Skechers за Работа на Мажите Cottonwood Elks Лизга Отпорни Чевли

DEN 1314.00

Износ
Во продавницата.

100% Кожа.Увезени.Вештачки единствена.Пета мерки околу 1.25".Опуштете се вклопуваат.Мемориска пена.Ланче обичен пети оксфорд w/ s r outsole.Skechers е наградуван глобален лидер во начин на живот обувки индустријата која ги дизајнира, развива и пазари начин на живот обувки што апелира до тренд-такт мажи, жени и деца.Компанијата е успех произлегува од тоа е со висок квалитет, насочуваат, и прифатлива производ линија што ги задоволува потрошувачите различни начин на живот потреби.Бидејќи тоа е основање во 1992 година, на Skechers различни производот, нудење на прерасна од комунални стил чизми да се вклучат седум Skechers брендови и пет уникатно брендирани модни линии за мажи и жени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите