.

.

StickerTalk Луди Фламинго Дама Винил Налепница, 10 инчи од 3 инчи

StickerTalk Луди Фламинго Дама Винил Налепница, 10 инчи од 3 инчи

DEN 2234.40

Износ
Во продавницата.

Висок квалитет на винил налепници.Професионално направен во САД.Користи воздух ослободување технологија, која ви овозможува да се избалансираат повеќето меурчиња по инсталацијата.Печатени со солвентни мастила врз основа на кои се водоотпорни, гребење и УВ отпорни.Ламинат за дополнителна заштита.Ќе се обезбеди години на животот во надворешна средина.Големина : 10 инчи од 3 инчи. 10in x 3во (254mm x 76.2 mm) Луди Фламинго Дама Браник Sticker Crazy Фламинго Дама Браник Налепница Опис : Оваа брана е налепница 10 инчи, широк од 3 инчи висок кога се применува.Тоа карактеристики фраза, ЛУДИ ФЛАМИНГО ДАМА во розово букви на црна позадина.Слики од розова flamingos впечатлива радосна претставува ги красат налепница.Оваа квалитет-направен производот е фантастичен начин да ги споделите вашите љубов за овие уникатни суштества!Сите предмети испратени од САД.Сите давачки и даноци ќе биде одговорност на купувачот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите