.

.

Складирање Џеб Табелата со 5 Џеб, 2 Пакет Тешки Складирање на Табелата Виси на Ѕидот Датотека Организатор Вклучени 4 Над Вратата Метал Закачалки - Организирајте ги В?

Складирање Џеб Табелата со 5 Џеб, 2 Пакет Тешки Складирање на Табелата Виси на Ѕидот Датотека Организатор Вклучени

DEN 350.16

Износ
Во продавницата.

Високо-квалитетни материјали : Нашите Тешки-должност за чување џеб графикони/датотеки направени од полиестер влакна, лесни, трајни, не е лесно да се оштети еднократно.Cascading дизајн го прави лоцирање на папки лесно.Лесно да виси : Вклучуваат 4 силни метални куки и 2 Преголеми Не-Корозивен Grommets заедно на врвот на секоја виси џеб организаторот.може да се качи до секоја врата, табла, на маса, исто така, работи како ѕид единица.лесно може да се справи со тешки товари и помалку деформација кога целосно вчитани. (ѕид месеци не се вклучени).Производ параметар : 28 инчи X 14 инчен, џебови големина 13.4 х 6.5 х 6inch џеб шема/виси на ѕидот датотека во црно, (Папки прикажува на екранот не се вклучени.).Заштеда на време и Простор : Овие виси џеб топ листите задржи биро и средена канцеларија под контрола од страна на чување на сите на вашиот канцелариски материјали во едно погодно место.чувајте ги вашите шалтери и канцеларија биро слободен од нередот идеален за употреба во училница, dorm соба, канцеларија, бизнис, или дома.Погоден за многу луѓе : Наставник/ученик користите оваа врата организатор на план и датотеки работи, Канцеларија на персоналот се користи оваа канцеларија организаторот за чување на датотеки, родителите го користите овој виси на ѕидот организатор за да им помогне на нивните деца го организирате домашни задачи и семејни активности.Големина : 10 Џебови | Боја : Сива.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите