.

.

Пријатна Блаженство, Сет од 2 Faux Крзно Руно Фрли Перница Опфаќа Луксузни Супер Меки Кадифен, Шарени Перница Покрие Текстура Декоративни Pillowcases за Троседот Каучот Кр

Пријатна Блаженство, Сет од 2 Faux Крзно Руно Фрли Перница Опфаќа Луксузни Супер Меки Кадифен, Шарени Перница

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

ИСКЛУЧИТЕЛНА ТЕКСТУРА ДИЗАЈН : Домот поврзана изгледа текстура дизајн за вашата соба, каучот, троседот, стол, ратан, автомобил или само додадете убаво елеганција погледне за да ја обновите вашата соба и дома.SOFT & ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Направен од 100% полиестер faux зајакот крзно со пријатна рака чувство, млечно руно назад, супер кадифен и мека, многу кожата-пријателски.Голема подршка за што да се потпреме или да се постават на.Тоа е, исто така, antistatic, помагајќи ти да се ослободи од статички грижете се.Не куп, Не куп надолу.Вклучени 2 пакети по собата, БЕЗ ПЕРНИЦА ВЛОШКИ.PEFECT СКРИЕН ПАТЕНТ : Невидливи патент нема да се намали убавината на перница покрива.Тече непречено, ја внесува може да биде вметната и отстранети од опфаќа лесно.РЕДЕФИНИРАЊЕ на ВАШИОТ ДОМ - Оваа текстура faux крзно перница поклопецот е идеален за вашиот софи, кревети, armchairs и соби— својот едноставен дизајн парови совршено со голем број на различни украси стилови. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет – Ние сме посветени на нашите клиенти задоволство.Ако не сте задоволни со набавка за било која причина, ние ќе ви понудиме целосна наплата или замена во рок од 90-ден.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите