.

.

Дизни Принцеза Стил Колекција Wristlet со Играчка паметен Телефон

Дизни Принцеза Стил Колекција Wristlet со Играчка паметен Телефон

DEN 91.20

Износ
Во продавницата.

Значи за секоја модерна девојка со големи цели и голем стил.Игра паметен Телефон има единствен заклучување шум и не почне да вибрира.Трепка кога ќе претендираат да се земе слики премногу!.Вклучува : игра паметен Телефон W/LED светла и звуци, паричник случај, клучот фоб, 2 пластични игра кредитни картички, и лента со Замокот шарм.Бара 3 копчето мобилен батерии (вклучени).се препорачува за возраст од 3+.Дизни Принцеза стил колекција wristlet доаѓа во комплет со се игра паметен Телефон и паричникот случај, клучот фоб, и да игра кредитни картички.Притиснете на копчињата да се слушне уникатен заклучување на бучава!Игра паметен Телефон дури и блесоци, како вистински паметен Телефон, кога ќе претендираат да се земе слики премногу!Вклучува : игра паметен Телефон со LED светла и звуци, паричник случај, клучот фоб, 2 пластични игра кредитни картички, и лента со Замокот шарм.Бара 3 копчето мобилен батерии (вклучени).се препорачува за возраст од 3+.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите