.

.

ALGFree Младата Индексирање Мат, Interlocking Пена Вежба Мат, Кампување Пикник Градина Отворено во Затворено Не се Лизга Кат Трска,Слободни да се Намали (Боја : А, Големина : 6

ALGFree Младата Индексирање Мат, Interlocking Пена Вежба Мат, Кампување Пикник Градина Отворено во Затворено

DEN 1886.16

Износ
Во продавницата.

▲ Материјал : ЈП пена одбор + Пената, (еколошки, погоден за носене,Слободно избор на бои). ▲ Тврдо Кат Површина : загатка игра мат ги штити вашите колена, ' рбетот, колковите и лактите на хард подот, исто така ги штити кат од оштетување. ▲ Карактеристики : Силна амортизирање сила, удобно нога чувствуваат, лесна крои, shockproof, топлинска изолација, топлина, заштитна подот. ▲ Водоотпорен Playmat погоден за : Играчки, Отворено Шатор, Автомобил Душеци, Бебиња Дете на Театар, Подови, Плочки, Вода Слајдови и слично. ▲ Чистење метод : Лесно да се чистат со влажна крпа & благ сапун, одржуваат оптимални перформанси и долговечност.Големина : 60x60x1cm-15pcs | Боја : A.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите