.

.

Наим - Mu-Па Qb Безжична Музика Систем (Продолжува)

Наим - Mu-Па Qb Безжична Музика Систем (Продолжува)

DEN 10776.00

Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, минимум 90-ден гаранција, и може да пристигне во генерички кутија.Само одберете продавачи кои ја одржуваат високи перформанси бар може да понуди Заверена Обновена производи . 300 W на Власта.Мулти-Соба Способност.Потоци 24-Bit/192k Hz.Игра Bluetooth apt X, ПРИЛИВИТЕ, Spotify, Apple Air Play, Повеќе.Големина : Mu-Па Qb.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите