.

.

Skipvelo Колумбија Патриотски Плакат Дизајн Колумбиската Знаме Бои Ѕид Уметност Платно Печатење на Слики Слики Уметнички дела Дома Декор се Протегала и Врамени - 5 Пар?

Skipvelo Колумбија Патриотски Плакат Дизајн Колумбиската Знаме Бои Ѕид Уметност Платно Печатење на Слики Слики

DEN 1524.00

Износ
Во продавницата.

Ѕид Уметност Платно отпечатоци 5 Панели големината на Рамката : 30x40cmx2pcs+30x60cmx2pcs+30x80cm( 12"x16"x2pcs+12"x24"x2pcs+12"x32").Модерната платно печатење на уметнички дела, трендовски ѕид слики од печатени на висок квалитет на платно.Се протегала и Врамени платно уметност за дома украси ѕидот оркестарот.Секој панел има црна кука веќе монтирани на дрвени бар за лесно виси надвор од кутијата.Секое парче ќе имаат агол-заштита и термопластични филм пакување, спакувани во krabičkách.Совршен Божиќ и Нова Година подароци за вашите роднини и пријатели,и добар ѕид уметност идеали за вашиот дом оркестарот.Боја : V9.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите