.

.

X-DREE 6mm ударна дупка 25мм Кол Заострените Обликот на Главата Mandrel Монтирани Мелење Точка Сива 12pcs(6 мм vástago 25 mm diámetro cabeza cónica montada cabeza punto де molienda gris 12pcs

X-DREE 6mm ударна дупка 25мм Кол Заострените Обликот на Главата Mandrel Монтирани Мелење Точка Сива 12pcs(6

DEN 501.60

Износ
Во продавницата.

Главата Големина : 25 x 39mm/1" x 1.5"(Max.Кол*L); ударна дупка Големина : 6 x 20mm/0.24" x 0.8"(Кол*L).Име На Производ : Мелење Монтирани Точка; Главен Материјал : Метал, Хром Корунд.Тежина : 402g; Пакет Содржина : 12pcs x Мелење Монтирани Точка.Глава Облик : Заострените; Главна Боја : Сива, Сребрена на Ѕвонење(Форма де ла cabeza : cónica; Боја на директорот : gris, tono plateado.Вкупна Должина : 60mm/2.4"(Longitud вкупно : 60 mm / 2.4' '. 6mm ударна дупка 25мм Кол Заострените Обликот на Главата Mandrel Монтирани Мелење Точка Сива 12pcs Designed со mandrel монтирани метал ударна дупка, хром корунд главата.Карактеристики : висока цврстина, отпорност на триење, остар, униформа честички.Направи полиран стоки и светли, најдобро се користи за различни мувла, метал, дрво, жад,ахат, итн.Одговара на повеќето нормални ротари алатки за брусење, пескарење, полирање, острење, deburring.Може да се користи со електрични дупчалки, електрични брусилки или други ротари tools.Опис на Spanish6 mm vástago 25 mm diámetro cabeza cónica montada cabeza punto де molienda gris 12pcs Tamaño де ла cabeza : 25 х 39 мм / 1' 'x 1.5' '(Max.Кол * L); Tamaño del vástago : 6 x 20mm / 0.24' 'x 0.8' '(Кол * L) Nombre del producto : Punto де molienda; основниот Материјал : Метал, corindón cromado Peso : 402g; Contenido del paquete : 12pcs x molido punto montado Forma де ла cabeza : cónica; Боја на директорот : gris, tono plateado Longitud вкупно : 60 mm / 2.4' '.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите