.

.

Simplay3 Класичен Пластични Станбени Mailbox & Пост Планината Комбо Комплет со 2 Пристап Врати - Црна

Simplay3 Класичен Пластични Станбени Mailbox & Пост Планината Комбо Комплет со 2 Пристап Врати - Црна

DEN 1482.96

Износ
Во продавницата.

Голем традиционален станбени црна поштенско сандаче со класичен пост планината има две тешки-должност магнетни пристап врати за безбедна предните и задните mail retrieval.Монтажа хардвер, пост капак и домашна адреса лепило поштенско сандаче броеви вклучени.Голем капацитет поштенско сандаче одговара на мали кутии, весници, списанија, коверти и други пакети.На цреша црвено знаме mail собереш индикатор swivels 90 степени надвор од пред поштенско сандаче вратата.Брзо и лесно поштенско сандаче инсталација преку нови или постоечки 4x4 дрво пост (дрво пост не се вклучени).Изграден со тешки-должност двоен ѕид изградба Направен во САД.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите