.

.

Narremcoy 36 x42 Градина Фонтана Маска, 600D Сива Оксфорд Водоотпорни и Dustproof Заштитна Маска со Заклучување Drawstring На Дното, Погодна за Отворен Градина Фонтана Статуи во Зима

Narremcoy 36 x42 Градина Фонтана Маска, 600D Сива Оксфорд Водоотпорни и Dustproof Заштитна Маска со Заклучување

DEN 446.40

Износ
Во продавницата.

❄️ Издржлив материјал ❄️ : Нашата градина фонтана покрие се направени од издржлив 600 D Оксфорд ткаенина, со PVC облога, 100% водоотпорни, анти-ултравиолетови, не исчезнува, добра цврстина, може да го блокира дожд, снег, сончева светлина, прашина итн. ❄️ Двострано водоотпорен ❄️ : Не грижете се за кондензација и мувла раст во правец бидејќи внатрешни работи е водоотпорен.Чешма опфаќа не само што не е водоотпорен на површината, но исто така и на внатрешноста. ❄️ Еластична drawstring дизајн ❄️ : Таму е еластична drawstring на дното на градината фонтана покривка, која може да биде фиксиран во позиција во windy и студено време за да се спречи тоа од се разнесена.До одреден степен, употребата на мебел може да биде продолжен. ❄️ Широк спектар на употреба ❄️ : Narremcoy чешма coverswith големина од 36" x42" е погодна за круг база, и се поголем дијаметар е погодна за најголемиот слој.Погоден за сите видови на градинарски украси, како што се фонтани, статуи, вода карактеристики и некои градинарски мебел. ❄️ Внимателен услуга ❄️ : Ние нудиме ЕДНА ГОДИНА по продажба на услуги за вас.Кога ќе цел, вашето купување ќе бидат целосно заштитени.Ако имате било незадоволство со градинарски фонтана маска, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, јас ќе одговори во рок од 24 часа, и обидете се што е во моја моќ да се реши проблемот.Дали сте загрижени околу фонтаната се повредени кога зимата се приближува?.Нашите фонтана маска ви помага да ги реши вашите сомнежи.Тоа се направени од издржлив 600 D Оксфорд платно за да се спречи штета од исчезнува, дожд, студ ветер, сончева светлина и други фактори.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите