.

.

Baja Џо Шарени Rasta Качулка Ткаени Еко-Пријателски Pullover

Baja Џо Шарени Rasta Качулка Ткаени Еко-Пријателски Pullover

DEN 548.40

Износ
Во продавницата.

100% Памук.Увезени. 100% Задоволство.Го прави Голем Дар!!.Направени со 100% рециклирани влакна.Влакна, во овој материјал се исткаени во единствена шема за да се овозможи дополнителна breathability, при креирање на мали џебови кои чување и одржување на топол воздух.Модели Може Да Се Разликуваат.Се чува себе си кул и ќе остане удобно во овој 100% рециклиран материјал качулка!Нашите Baja Качулка е направен од висок квалитет на рециклиран материјал и е совршена за носење година.Рециклираниот материјал е големо подобрување во однос на типичен ткаенина која се користи во повеќето дуксери, кои се направени од памук.Можете да ја почуствувате разликата кога ќе се одржи и ткаенини во вашите раце.Рециклираниот материјал е еластичен и удобно.На вклопуваат на качулка е одлично и добро работи за широк спектар на телесни типови.Тоа е голем качулка да се носат за еден неврзан ноќ со пријателите или една ноќ надвор од градот.Тоа е исто така добра за вашиот следен концерт на отворено.Овој уникатен rasta дизајн ќе бидете сигурни дека да се претвори некои глави и да добијат некои пријателски коментари.Секој качулка е унисекс и доаѓа со рака пред кенгур џеб.Супер меки и ќе ви ги топол и удобен сите во текот на годината.Оваа baja качулка не е само prefect за себе тоа исто така го прави голем дар.Лесно да се грижи за рачно или машинско перат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите