.

.

Гибралтар поштенски Сандачиња MC110WEC Лесно да го Инсталирате Mailbox & Пост Комбо, Среден Капацитет, Бела

Гибралтар поштенски Сандачиња MC110WEC Лесно да го Инсталирате Mailbox & Пост Комбо, Среден Капацитет, Бела

DEN 1079.76

Износ
Во продавницата.

Удобен комбинација вклучува поштенско сандаче, во земјата пост, монтажа и инсталација на хардвер.Изградена од ' рѓа-отпорни поцинкуван челик за издржливост.Среден капацитет поштенско сандаче одговара на мали кутии, списанија, магазини и поместена пликови.Прилагодливи вратата latch може да биде изменета за построги зафат.Инсталира директно во земјата; Собранието е потребно.Големина : Среден Капацитет | Боја : Бела.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите