.

.

Гибралтар поштенски Сандачиња Елита Голем Капацитет Поцинкуван Челик со Црна, Пост-Планината поштенско Сандаче, E1600B00

Гибралтар поштенски Сандачиња Елита Голем Капацитет Поцинкуван Челик со Црна, Пост-Планината поштенско Сандаче,

DEN 2150.40

Износ
Во продавницата.

Елитата Големи овозможува простор за мали до средни парцела испораки, заедно со други daily mail.Одличен избор кога рустикален изглед е саканиот, на Cedar Делукс Вози-Во пост е направен од вистински ароматични црвено cedar дека weathers природно текот на времето и додава автентичен изглед за секоја инсталација.Повеќе простор, значи и помалку пакети лево на празен праг за peering очи.6" В Парцели и e-mail се заштитени од дожд и други елементи, водење на вашата е-пошта чиста и сува.На Landover пост е изградена од екструдиран алуминиум за да се спротивстави на rusting и да се обезбеди подолг животен век, и ќе заврши во прекрасната сјајна црна боја, кои ќе извлечат многу комплименти.Пост може да биде прикачено на постоечките 4×4 во земјата пост или им била заклучена за бетонската подлога за дополнителна стабилност.Црна прав-обложени заврши рѓа-отпорни да го издржат елементи.Капацитет - 1475 кубни инчи.Прав-обложени заврши гарантира дека сандаче ќе уживате во долг работен век, и поштенско сандаче доаѓа целосно се собраа за брза инсталација.Пред-notched за лесна монтажа, пост не бара копање или anchoring во бетон.На Cedar Делукс Вози-Во пост accommodates средни и големи поштенски сандачиња.На ' рѓа-отпорни пост е изградена од екструдиран алуминиум, додека базата е направен од челик.Направен во САД.Боја : Црна За сопствениците на куќи кои бараат традиционалните поштенско сандаче, со додадени капацитет за пошта, списанија, пакети и други објекти, Елитни Големи поштенско сандаче обезбедува совршено решение.Оваа икона ќе се појави на сите Гибралтар поштенски Сандачиња пакување, како и на производот листата, што го прави поштенско сандаче и пост процес на селекција како лесно како е можно за вас.Пост, и монтажа на хардверот се продава одделно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите