.

.

Travelon RFID Блокирање на Извршниот Организатор, Чеша, 9 x 5.25 x .75

Travelon RFID Блокирање на Извршниот Организатор, Чеша, 9 x 5.25 x .75

DEN 840.00

Износ
Во продавницата.

Ефикасно блокови RFID читатели од снимање на информации.Вклучува 10 картичка слотови, пасош џеб, простор за билети/валута и поштенски џеб.БЕЗБЕДНОСТ : Чувајте ги вашите лични информации се безбедни.Банката карти, пасоши и владата-издадени лични карти може да биде многу високо-технолошки, но така е безжична се идентификуваат кражба.ОСТАНЕТЕ ОРГАНИЗИРАНИ : Со различни големини, нашите RFID заштитени паричници обезбедува повеќе картичка слотови и џебови за оптимална организација.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ : Нашите паричници, исто така, доаѓаат во различни издржливи материјали и текстури.Боја : Чеша RFID Карактеристики : .БЕЗБЕДНОСТ : Чувајте ги вашите лични информации се безбедни.Банката карти, пасоши и владата-издадени лични карти може да биде многу високо-технолошки, но така е безжична се идентификуваат кражба.ОСТАНЕТЕ ОРГАНИЗИРАНИ : Со различни големини, нашите RFID заштитени паричници обезбедува повеќе картичка слотови и џебови за оптимална организација.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ : Нашите паричници, исто така, доаѓаат во различни издржливи материјали и текстури.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите