.

.

Преносни Плакарот Преносни Гардероба Плакари Комбинација Armoire Модуларен Кабинет со Голем капацитет во Комбинација Складирање Кабинет Идеални за Складирање Орган

Преносни Плакарот Преносни Гардероба Плакари Комбинација Armoire Модуларен Кабинет со Голем капацитет во Комбинација

DEN 792.00

Износ
Во продавницата.

【ГОЛЕМА & МУЛТИ-се КОРИСТИ за СКЛАДИРАЊЕ】8 складирање коцки ви нуди екстра простор за сите видови на облека и предмети и може да се користи за организирање на мебел, продавница за книги, дете играчки, и многу повеќе.Наменети за употреба во спалната соба или дневна соба. 【Големина】вкупна големина од 30" x 18.8" x 57.8" за овој пренослив Полица.Секоја коцка може да поддржува повеќе од 20 кг. 【ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН】флексибилен облик е цврсти и издржливи.Нашите производи се усвојат класичните стилови и прекрасна виолетова, која може да биде елегантно интегрирана во секоја соба декорација на стил. 【ЛЕСНО СОБРАНИЕТО И DIY】Плакарот може да се обликува со вашиот DIY на било кој начин кој одговара на вашиот простор и потреби, само зависи од тоа како ќе структура на коцка!Флексибилни и можат да се вклопат во секој décor и простори, се направи вашиот дом зашеметување. 【ИНТИМНИ ПОТСЕТНИК】ве Молиме да се осигурате дека делови се правилно вметната во долниот дел на пластични делови за да се спречи капак и панел полица од тоа да биде уништена поради неточни големината на рамката.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите