.

.

Mardatt 12 Компјутери Вентил Пролет Компресор, Авто Компресија C-Менгеме Алатка Услуга Асортиман за Полнење и Вентил за Мелење Lapping Стап Алатка во Собата за Мотоцикл, Ав?

Mardatt 12 Компјутери Вентил Пролет Компресор, Авто Компресија C-Менгеме Алатка Услуга Асортиман за Полнење

DEN 2378.40

Износ
Во продавницата.

1.Она што ќе Добиете : Нашата пролет компресор алатка за поставување ги опфаќа сите алатки ви потребите на отстранување и инсталација : 3 еез продолжување завртки, 1 buc пролет компресор U-менгеме со максимална вилица отворање на 9.5 инчи, 5 Парчиња метал собира (16mm, 19mm, 23mm, 25мм, 30мм), 1 buc компресија бар и 2 парчиња вентил lapping мелење стап алатка, целосно 12 компјутери.Висока вредност c менгеме алатки ги исполнува секојдневните барања. 2.Лесен за складирање и за Носење : вентил пролет компресор алатка доаѓа спакувана во високо влијание и custom-украсениот случај дека има за секој дел безбедно за удобен организација и лесен транспорт. 3.Лесно и Безбедно да се Отстрани или да го Инсталира : Едноставно да го затвори серпентина пролет компресор до допирање на центар род, а потоа вметнете компресор во серпентина пролет.Топло Совет : Pls внимателно да се постапува и decompressed бидејќи компресирани пролет ќе биде ослободување на енергија кога пролетта е поставен за инсталација или отстранување. 4.Издржливи Челична Конструкција : Направен од премиум материјалот со термичка обработка и кован челик конструкција за супериорна цврстина; C-Менгеме ќе не виткајте или пресврт под стрес на компресирање на вентил извори.На оксид крај на собата компоненти обезбеди алатка од ' рѓа и корозија, проширување на услугата време.Заклучување од челик топката дизајн за стабилна работа, избегнувајќи да падне, безбедно да се примени. 5.Широка Примена : Одговара со скоро секоја автомобилската или мал мотор вентил пролет и цилиндар на главата.Широко се применуваат во мотоцикл, АТВ, UTV, автомобил, како и другите мали мотор возила и опрема; Идеален за безбедно да го инсталирате & отстрани автомобилската вентил извори.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите