.

.

Стоматолошки Мобилни Заби Белење на Машина Светилка Белење Светлина Ладно 6 LED Светло YF-669

Стоматолошки Мобилни Заби Белење на Машина Светилка Белење Светлина Ладно 6 LED Светло YF-669

DEN 2066.40

Износ
Во продавницата.

Четири моќ излези и прилагодливи поставување на време за различни преференци.Висока ефикасност goose цевка дизајн, прилагодување агол по случаен избор, лесен за употреба.Smart авто-одберете енергија : 100 до 240 Volts AC.50/60 Hz за глобална употреба.Три LED извори на светло : Сина, Сина&Црвена, Црвена боја.Високо технолошки ПРЕДВОДЕНИ од модулот и со 6 висока моќност Led диоди (сино : 4x 5 W LED & црвена : 2x 2 W LED).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите