.

.

Јазик Четка, Јазикот Scraper, Јазик Почиста Помага Да Се Бори Против Лош Здив, 3 Јазик Гребење, 3 Pack (Black & Blue & Зелена)

Јазик Четка, Јазикот Scraper, Јазик Почиста Помага Да Се Бори Против Лош Здив, 3 Јазик Гребење, 3 Pack (Black

DEN 143.76

Износ
Во продавницата.

✔ Јазик почиста ви помага ефикасно да се одржуваат чисти јазик дневни што придонесува кон целокупната подобро дентална хигиена.Тоа им помага да се отстрани gunk од вашиот јазик, кои би можеле да имаат населена тоа.Тоа остава вашиот здив чувство свежо, така што сте подготвени да се соочат со секојдневните активности. ✔ На јазик почиста е направен од високо-квалитет на животната средина материјал, 100% BPA Free,издржлив, безбеден, heathly и без мирис.Со ова, можете да бидете сигурни дека јазикот почиста не се оштетени веднаш. ✔ Јазикот гребење дојде во сет од 3 парчиња, така што ќе може лесно да го замени еден кога е време.Можете дури и може да се даде еден за секој од вашите членови на семејството, па тоа е навистина голема вредност за пари. ✔ Ергономски дизајн специјално за американскиот пазар.Лесен за употреба и за двете возрасни и деца, кавга слободен!СТОМАТОЛОГ ПРЕПОРАЧУВАМЕ!!Погоден за наутро и навечер употреба! !. ✔ Одржување на оралното здравје, се чисти надвор од Дребулии, збогатете го вашето чувство за вкус.Добар почнува со насмевка и свеж здив.Голема Јазик Здравје ПОДАРОК за семејството, birthday (роденден), брак, денот на благодарноста и денот на вљубените!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите