.

.

Puccy за Приватност Екран Заштитник Филм, компатибилен со SONY PSP 2000 PSP2000 Анти Шпионски TPU Guard ( Не Калено Стакло Заштитници )

Puccy за Приватност Екран Заштитник Филм, компатибилен со SONY PSP 2000 PSP2000 Анти Шпионски TPU Guard ( Не

DEN 1531.20

Износ
Во продавницата.

Ве молиме да бидат внимание дека екран заштитник е флексибилен пластичен филм, Не Калено Стакло.ВАЖНО : Вашиот уреди' на осветленоста на екранот ќе се намали кога овој заштитник е во употреба.Ве молиме да го прилагодите осветлувањето на екранот соодветно според лични потреби. 4 H Цврстина можат ефикасно да се спротивстави на дневни гребнатини.Авто-лековити својства им овозможи на филмот за да се опорави од мали гребнатини и да ја задржите вашиот екран сосема нов.Прашина,меур слободни,еден-притисни супер лесно за инсталација.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите