.

.

Zerodis 2 Парчиња Коњ Stirrups Не се Лизга Пластика Гума Подлога Коњ Алатка Јава Безбедноста Додатоци за Возрасни или Childen Јава

Zerodis 2 Парчиња Коњ Stirrups Не се Лизга Пластика Гума Подлога Коњ Алатка Јава Безбедноста Додатоци за Возрасни

DEN 297.60

Износ
Во продавницата.

【Висок Квалитет】Направени од квалитетни пластични материјали, отпорни на абење, отпорност, цврсти и издржливи, и со црна гума подлога, не се лизга, тешко да се лизгаат off. 【Висок Квалитет】Направени од квалитетни пластични материјали, отпорни на абење, отпорност, цврсти и издржливи, и со црна гума подлога, не се лизга, тешко да се лизгаат off. 【Лесен за Инсталација】Подобрена флексибилност за олеснување на монтирање и ублажува напнатоста во колковите, колената, глуждовите и телињата со следење на движењата на нога прецизно. 【лесен за употреба】Тоа може да ви помогне да се ублажува напнатоста на колената и глуждовите.Едноставен за инсталација и отстранување, лесен за употреба. 【Практична Алатка】Тоа е практична алатка што ги зголемува предности на коњ јава, додека ефикасно заштита на безбедноста на возачот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите