.

.

HORI Битка Подлога за Wii U (Луиџи Верзија) со Турбо - Nintendo Wii U

HORI Битка Подлога за Wii U (Луиџи Верзија) со Турбо - Nintendo Wii U

DEN 1654.80

Износ
Во продавницата.

Официјално лиценцирани од страна на Нинтендо.Совршен за Super Smash Брос за Wii U. Карактеристики краток удар L и R копчиња, 3 Турбо settings, и голем D-pad.Слични по форма и функција како оригиналниот Nintendo Game Cube контролер.Компатибилен со Класичен Контролер, Класичен Контролер Про поддржани наслови и повеќето Nintendo Виртуелна Конзола наслови.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите