.

.

REN0124shuang Преносни Плакарот Семејство Спалната Соба Гардероба Лизгачки Вратата Преносни Гардероба Плакар Облека Складирање Организатор 33.4x20x67 Инчи Лесно да се Собе?

REN0124shuang Преносни Плакарот Семејство Спалната Соба Гардероба Лизгачки Вратата Преносни Гардероба Плакар

DEN 1411.20

Износ
Во продавницата.

【Пространа Складирање Плакарот】Просторот е голем проблем за складирање.Овој тип на плакарот може да ви даде голем простор за облека. 【Мулти-користете Плакарот Гардероба】 Нашите Плакарот Полици вкупната големина на 85×51×170 CM/33.4×20×67 INCH(Lx Dx H)Има многу на внатрешниот простор, поделба тоа во различни делови, што го прави погоден за организирање на вашиот простор за складирање. 【Трајни И Здрав Преносни Плакарот】 преносни облека плакарот избрани Метал Цевка и Пластични Конектори, Цврсти Constructure,гардероба е многу издржливи и помалку веројатно да пропадне. 【Dustproof Покрие】Лизгачки вратата дизајн е повеќе применлива.Погоден за вас кои сакаат мода и чистота. 【Брзо и Лесно да се Соберат】ве Молиме бидете сигурни дека за да вметнете цевки во дното на пластичните делови, заштита на поклопецот и ткаенина полиците од тоа да биде уништена поради неточни големината на рамката.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите