.

.

ZyHMW Облека Складирање Торба Голем 2 ПАРЧИЊА, 100L Свитлива Плакарот Организаторите, Складирање Кеси за Утешители Ќебиња, со Рачки и Прозорец (Боја : Cc) (Боја : Cc)

ZyHMW Облека Складирање Торба Голем 2 ПАРЧИЊА, 100L Свитлива Плакарот Организаторите, Складирање Кеси за Утешители

DEN 643.20

Износ
Во продавницата.

*Челична Рамка за Поддршка : складирање торба големина е 60x40x42cm, (23.6x15.7x16.5in), и капацитетот е 100 L; постои нерѓосувачки челик поддршка внатре, организаторот е многу простран, и тоа може да се сместат јоргани, ќебиња, кадифен играчки, џемпери, и ништо друго.Други предмети. *Здрав Патент : облека складирање торба е опремен со нерѓосувачки челик патент, кој е цврста и мазна за да се обезбеди долготрајна издржливост; двонасочна патент овозможува торба да биде лесно да се отвори и затворен без разлика колку целосна тоа е. *Висок Квалитет на Ткаенини : складирање торба е направен од не-плетени ткаенини, дише и водоотпорен; тоа може да се заштити и да се организираат ставки за да се избегне влага и прашина од запишување; на транспарентен прозорец ви овозможува да ги видите интерни предмети и лесно идентификување на содржината без да бараат и да копа. *Enhanced Рачка : Оваа складирање торба лесно може да се транспортираат; Го усвојува рачка состои од два слоеви на не-плетени ткаенини и е засилен со една фирма игла тема да се зголемат силата и двојно товарот капацитет. *Мулти-Цел : Овој мултифункционален облека организаторот може да се користи во плакари или складирање простори, универзитет спални, поткровја, спални, и патување.Складирање торба лесно може да се здипли за да зачувате простор кога не е во употреба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите