.

.

HAOWANG Јазик Scraper Нерѓосувачки Челик Метал Обновливи Cleaning Tool Јазик Scraper Почиста за Возрасни Деца(Сребро)

HAOWANG Јазик Scraper Нерѓосувачки Челик Метал Обновливи Cleaning Tool Јазик Scraper Почиста за Возрасни Деца(Сребро)

DEN 95.76

Износ
Во продавницата.

Материјал : не ' рѓосувачки челик.Димензии : Должина и ширина е за 12.6*4.6 cm, грешка е околу 1cm.Може да се обезбеди подобрување на вкусот и подобро одржување на орална хигиена, а со тоа зголемување на доверба и подобрување на целокупното здравје.На здрав, не-токсични материјали не е лесно да ' рѓа или мувла, издржлив и лесен за чистење, нежна рака за перење е доволно.Ергономски дизајн, мазен и лесен за користење, лесен за носење, лесно да ги стерилизирате и не ќе се скрши.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите