.

.

DaVoice Мобилен Телефон Tripod Планината Адаптер, Компатибилен со iPhone-от Носител, паметен Телефон Камера Стојат Универзална Менгеме Прилог Clip (Црна)

DaVoice Мобилен Телефон Tripod Планината Адаптер, Компатибилен со iPhone-от Носител, паметен Телефон Камера

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

Компактен и Пренослив - Овој телефон tripod планината е корисно за снимање на видеа, фотографирање, selfies, или користејќи го вашиот телефон како веб-камера со користење на овој прилог клип на камерата застане / tri-pod.Со овој tripod телефон планината можете лесно да се качи на вашиот мобилен телефон за секоја редовна големина tripod, selfie стап, или мини tripod со овој заградата / менгеме преку универзален 1/4 инчи стандардни завртки.Овој телефон држачот за tripod сигурно има мобилни телефони и уреди 2.16 инчи да 3.62 инчи, широк во пролет натоварени адаптер, без отстранување на заштитните случаи.Одговара на Apple i Phone модели 13, 13 Про, 13 Про Max, 12, 12 Мини, 12 Про, 12 Про Max, 11, 11 Про, Про 11 Max, 10, X, XS, XS Max, XR, SE, 8, 8 Плус, 7, 7 Плус, 6 S, 6 S Плус, 6, 6 Плус, 5 S, 5 C, 5, 4s, 4 и Samsung Galaxy S21, S21 Плус, S21 Ултра, S20, S20 Плус, S10, S10 Плус, S9, S9 Плус, S8, S7, S6 и S5 и други паметни телефони.Силна гума зафат врвот и мека пена дното штити телефонот, не гребете го или остави траги на уредот, Екранот е недопрена од страна на носителот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите