.

.

NSKI Стоматолошки Заби Белење на Светлината YS-TW-DL LED Белење на Единицата за Белење Педалот за Одржување на Стоматолошки Стол

NSKI Стоматолошки Заби Белење на Светлината YS-TW-DL LED Белење на Единицата за Белење Педалот за Одржување

DEN 2087.76

Износ
Во продавницата.

Тоа е погоден за стоматолошки стол исправена од 45~50 мм дијаметар. 6 компјутери висока моќност LED, вентилаторот за ладење. 1-20 минути прилагодливи тајмер, погоден за повеќе брендови заби белење на гел.Led екран покажува сите информации.Сите операција е така лесно.Ве молиме изберете Виолетова-виолетова.Ние сме посветени на духот на "Извршување на висок квалитет,на клиентите задоволство".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите