.

.

Mecollon 10-инчен Десктоп Прстен Светлина со База Стојат & Phone Држач, Прстен Светлина за Лаптоп/Шминка/Видео-Конференција/Зум Состанок/Видео Повици/YouTube/Tiktok, 3 Светлина Ре?

Mecollon 10-инчен Десктоп Прстен Светлина со База Стојат & Phone Држач, Прстен Светлина за Лаптоп/Шминка/Видео-Конференција/Зум

DEN 911.76

Износ
Во продавницата.

【Десктоп Прстен светлина】 : 3 боја поставки од топло на ладно.Се прилагоди на Агол на светлата сакате за You Tube во живо, livestream, Facebook видеа, videoconferencing, фото, шминка, итн. 【Со Универзален Телефон Стојат】 : Прстен светлина со телефонот стојат, внатрешен дијаметар до 2.9 инчи (7,6 cm).Компатибилен со повеќето паметен телефон големини. 【USB Приклучок】 : Не батеријата е потребно.Како лаптоп(САМО USB 3.0 порт), Преносни моќ банка, адаптер итн.Функционира со повеќето уреди кои поддржуваат USB порт. 【Круг База Дизајн】 : Светло прстен користи круг база и да не се лизга дизајн, кој е многу стабилна.Прстен светлина заграда може да се ротира 360° вертикално.Инсталирајте е едноставен и лесен за носење. 【По-продажба на Услуги на Клиентите】 : Ние обезбедува 12-месеци замена и 3 Години за одржување услуги и пријателски по-продажбата на услугата за овој прстен светлина.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Ние ќе се обезбеди технологија за да се реши проблемот во рок од 24 часа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите