.

.

Cajolg Деца Вежба Топката Стол со Назад Поддршка Топката Стол Возрасни Јога Топката Стол Вртливата Рициново Топката Стол со Отстранлив Backrest се Користи за Домашна Тер?

Cajolg Деца Вежба Топката Стол со Назад Поддршка Топката Стол Возрасни Јога Топката Стол Вртливата Рициново

DEN 2268.00

Износ
Во продавницата.

Материјал : терапија топката Не-Токсични Професионална Одделение Пвц Материјал.Супер Силни И Dang Трајни Вежба Топката Withstands Секој Екстра-Тешки Тренингот Благодарение На Својот Дебел Пвц Швајцарската Топката Материјал.деца јога топката Повеќенаменски : Одлична За Пилатес, Јога, Грбот И Стомакот Обука И Бременоста, Гимнастика Или Стотици Ниско Влијание Вежби, исто Така, Може да Се Користи и Како Канцеларија Топката Чаир За Подобрување на Вашиот Држење на телото & Ублажување на Болката во Грбот.биланс топки Не се Лизга : има Ребрести Не се Лизга Површина Која Дава Дополнителна Контрола.Одлично За Слабеење, Фитнес Ентузијасти, Атлетски Тренери, Па Дури И Бремените Жени Во Birthing Класи.Посебно Големи Димензии : 55/65/75 Cm тренингот топката.Мека И Анти-Пукна, Се Лизга Отпорен, Силен И Издржлив Швајцарската Топката Со Можноста За Поддршка Над 360 Кг.Ако Наидат На Проблеми, Можете Да Не Контактирате Во Било Кое Време И Ние Ќе Ви Одговори На Вас Како Е Можно Поскоро.Среќен Шопинг!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите