.

.

Minecraft Полна/Кралицата Ватенка & Шарлатан Set - Кој Creeper, Стив, & Алекс (Службен Minecraft Производ)

Minecraft Полна/Кралицата Ватенка & Шарлатан Set - Кој Creeper, Стив, & Алекс (Службен Minecraft Производ)

DEN 1079.76

Износ
Во продавницата.

100% Микрофибер.Увезени.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ & ЗАБАВА ДИЗАЈН - Full/кралицата големина ватенка мерки 86 инчен x 90 инчи и со два 20 x 26 инчи шамс.Додадете контакт на декоративни занес во вашата соба со нашиот модерен и супер меки Minecraft ватенка и шарлатан сет.Забава и шарени дизајн карактеристики на вашето дете омилени ликови и животни, Creeper, Алекс, Стив, свињи, овци, крава, и пилешко од видео игри.ВИСОК КВАЛИТЕТ и ЛЕСЕН за НЕГА - Чувајте ги вашите малку како еден атмосфера како што може да биде!Minecraft ватенка е супер меки и се одлични за сите сезони. 100% бранеа микрофибер полиестер овозможува удобно ноќен сон.Исчезнат отпорни и машина перат.Да се исчисти, машина за миење ладно.Да се исуши, воздух/собори сува на ниско ниво.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК – Ова Minecraft ватенка и шарлатан сет ќе го направи секое дете насмевка и ќе се трансформира во било која спалната соба, гостинската соба, детска соба, RV, или одмор дома.Одличен подарок за на училиште или дома.Тоа ролни за лесен за складирање и патување.Ова е само утешителот, лист поставени се продава одделно.ПРОДАВНИЦА MINECRAFT КОЛЕКЦИЈА - Заврши својата спална соба со другите наши Minecraft производи - Координирање на постелнината и додатоци на располагање (се продава одделно).НАШАТА СЕМЕЈНА КОМПАНИЈА во Нашата компанија е се уште мал и семејството се кандидира.Земаме голема гордост на нашите производи и нашите ненадмината услуги на клиентите.Ние знаеме дека нашата прекрасна клиенти се причината што се во бизнисот!Ние ви нудиме одличен квалитет, не-токсични производи.Со нашите координирање на Minecraft додатоци, може да се меша и натпревар на нашите високо-квалитетна и уникатна момчето утешителот сетови, девојка утешителот групи, деца лист опрема, или деца перници.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите