.

.

Puccy 3 Пакет Анти Сино Светло Екран Заштитник Филм, Компатибилен со SONY PSP 1000 PSP1000 TPU Guard ( Не Калено Стакло Заштитници )

Puccy 3 Пакет Анти Сино Светло Екран Заштитник Филм, Компатибилен со SONY PSP 1000 PSP1000 TPU Guard ( Не Калено

DEN 210.48

Износ
Во продавницата.

Ве молиме да бидат внимание дека екран заштитник е флексибилен пластичен филм, Не Калено Стакло.Анти Сина Светлина Филтер може да се намали најмногу на штетната сина светлина.Намалување на напрегање на очите,главоболка и ефикасно спречување myopia. 4 H Цврстина можат ефикасно да се спротивстави на дневни гребнатини.Авто-лековити својства им овозможи на филмот за да се опорави од мали гребнатини и да ја задржите вашиот екран сосема нов.Прашина,меур слободни,еден-притисни супер лесно за инсталација.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите