.

.

TEHAUX Пасење Бакар Ѕвона - Пет Анти - Кражба Додатоци Бел Животинско Бакар Гласно Бел Милениче Виси Оркестарот за Крава/Коњ/Овци

TEHAUX Пасење Бакар Ѕвона - Пет Анти - Кражба Додатоци Бел Животинско Бакар Гласно Бел Милениче Виси Оркестарот

DEN 1946.40

Износ
Во продавницата.

Направени од добри квалитетни материјали, трајни, анти - корозија, не е лесно да ' рѓа, и може да се користи за долго време.лесен за употреба и чување; тежина е многу светлина, и животински нема да се чувствувате непријатно да се носат.Супер висока, звукот е чист и светол.Овие ѕвона ви овозможи да се слушне звуци на животни на фарма, и лесно може да го најдете вашиот животни.String на cowbell на порта или оградата со јаже за да се некои диви животни или елени од приближува на фарма.Користете опсег : подарок ѕвона, реквизити декорација ѕвона, занаетите ѕвона украси, пет ѕвона, кравјо и овчо ѕвона, ветер chimes, нараквица ѕвона.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите