.

.

G. S ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА Метал Balling Пиштол Добиток Bolus Boluses Капсула Големи Животни 21.75 (55.24 cm) Ветеринарна Нерѓосувачки Челик Пилула Тласкач Овци, Говеда Коњ Крава 1.6 со Д?

G. S ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА Метал Balling Пиштол Добиток Bolus Boluses Капсула Големи Животни 21.75 (55.24 cm) Ветеринарна

DEN 1007.76

Износ
Во продавницата.

G. S Инструменти Се Само Продаваат Од Страна На Г. С Онлајн Продавница.Метал Balling Пиштол Добиток Bolus Boluses Капсула Големи Животни 21.75" (55.24 Cm) Ветеринарна Нерѓосувачки Челик Пилула Тласкач Овци, Говеда Коњ Крава 1.6" Дијаметар Глава, G. S Онлајн Продавница.Направен Во Висока Нерѓосувачки Челик.Исто Како Слика.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите