.

.

Новото Трепка Отворено Камера Домување и Монтажа Заграда, [5 Pack] 360 степени Прилагодливи Планината со Трепкање Sync Модул 2 Штекер Планината за Камерата Трепка Безбедн

Новото Трепка Отворено Камера Домување и Монтажа Заграда, [5 Pack] 360 степени Прилагодливи Планината со Трепкање

DEN 671.76

Износ
Во продавницата.

【Компатибилен Со】 : И за сите нови Трепка Отворено камера и Трепка Затворен home security system. 【Уникатен Дизајн】pop-up внатрешен кутија дизајн Кога ќе им помогнам на внатрешен кутија, можете лесно може да се извади Трепка Отворено камера и замена на батерии,Нема потреба да го ресетирате стапка на ветер,Уникатен отворање на е дизајниран на задната страна за лесно жица менаџмент!. 【Да зачувате Простор】 : Со штекер ѕид, да ги задржи на трепка sync модул 2 застане против ѕид и да ги зачувате вашите контра простор.Екстра обичај краток USB кабелот ќе ви помогне да излезе од неуредна жици. (НЕ вклучуваат камера, трепка sync модул и AC адаптер). 【Голема Заштита】 : 360 степени зглобот и 90 степени за навалување на столбот ќе биде со леснотија ако имате објави пластични орев.Се обезбеди на сите вашето домаќинство безбедност во сите круг начин.Пластична на Трепка Отворено Планината е АБС Материјал,еколошки и издржливи.Целосна покриеност Дизајн,заштита за вашата камера против отворено УВ/sun/облачно/ветрот/прашина и секој ненадеен напад од затворени простории или на отворено. 【Пакет Содржи】 : пластични камера куќишта x 5 пак, Трепка Отворено камера месеци x 5 пак, штекер ѕид за Трепкање sync модул 1 пакет, завртки додатоци x 1 сет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите