.

.

MoKo 2PACK Бенд Компатибилен со Garmin Vivofit JR 3 Tracker, Меки Силиконски Печатење Шема Прилагодливи Замена на Рака се Вклопува 5.1-7.5 во Wristband Нараквица, Паун & Лицето Шминка

MoKo 2PACK Бенд Компатибилен со Garmin Vivofit JR 3 Tracker, Меки Силиконски Печатење Шема Прилагодливи Замена

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Персоналните Вашиот Garmin Vivofit JR 3 со овој префинет замена на зглоб бенд.Smart Watch НЕ се вклучени.Со сите тело за интеграција дизајн, бендот може да се инсталира на се види прецизно и сигурно, лесно и директно инсталирање.Иновативен метален затворач затворање обезбедува чиста одговара.Метални делови направени со противалергиски никел слободни нерѓосувачки челик.Достапни во меки силиконски цветни печати за елегантен изглед.Комфорни и издржливи.Ергономски дизајн совршено се вклопува децата зглобовите.Не грижете се за големината.Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб.Се вклопува 5.1"-7.5"(130mm-190mm) зглоб. 18 Месеци Производителот По-продажбата на Услугата : Ние стои зад квалитетот на сето она што ние го продаде.Ние обезбедуваме грижете се-бесплатна услуга.Ако имате било какви прашања или проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши тоа за вас ефикасно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите