.

.

Wellue ПИ ЕКГ-Мониторот - Холтер Мониторинг 24 Часа | Безжична ЕКГ Мониторинг Уреди | Компатибилен со iPhone и Андроид, Mac & Windows

Wellue ПИ ЕКГ-Мониторот - Холтер Мониторинг 24 Часа | Безжична ЕКГ Мониторинг Уреди | Компатибилен со iPhone

DEN 8399.76

Износ
Во продавницата.

【24-ЧАСА КОНТИНУИРАНО ЕКГ МОНИТОРИНГ】 : Фати било абнормален срцев знаци дома лесно со динамичен ЕКГ/ЕКГ мониторинг круг на часовникот, така што вие не се пропушти некој од клучните моменти. 【ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА (AI) АНАЛИЗА】 : Поддржува СЛОБОДНИ ПИ анализа на вашите снимени срцеви настани и ЕКГ.Може да екран повеќе од 104 различни абнормален срцев настани во 16 категории. 【ВИДИ чукањето на срцето ВО РЕАЛНО ВРЕМЕ】 : Снимате и да ги набљудува чукањето на срцето и ЕКГ бранови во реално време на вашиот мобилен телефон е на екранот.Се абнормални чукање на срцето потсетници за мониторинг на машината. 【ПОДАТОЦИ за УПРАВУВАЊЕ И ИЗВЕШТАЈ за СПОДЕЛУВАЊЕ】 : Работа со 'ЕКГ Прелистувач' да се анализира и да ги зачувате вашите извештаи.Споделување заврши ЕКГ и анализа на извештаи со вашиот лекар со еден клик. 【УДОБНО ДА се НОСАТ】 : Компактен и елегантен дизајн, удобно да живеат со.Тежи малку, како и 18 грама.Носат со било градите на рака ИЛИ со electrode налепници. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】 : Авто-уреди со покажувач на дизајн не сите напорна работа автоматски.Стави го тоа на вашиот градите и да добијат ЕКГ анализа на вашиот Мобилен или КОМПЈУТЕР, софтвер за само 5 минути. # 1-годишна гаранција, слободно да контактирате и со нашите 7/24 сервисен центар.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите