.

.

1 1/4 Плоштад Цевки Plug End Caps, 20 Пак Цевки Пост Крајот Капа,32-милиметри x 32-милиметри Црна Пластика Плоштадот Приклучоци, Чаир Планирам Кат Заштитник

1 1/4 Плоштад Цевки Plug End Caps, 20 Пак Цевки Пост Крајот Капа,32-милиметри x 32-милиметри Црна Пластика

DEN 183.84

Износ
Во продавницата.

Применливи големина : Овој плоштад приклучокот е погодна за инсталирање на плоштадот игли со надворешен должина x ширина x висина од 32-милиметри x 32-милиметри x 18mm, со мазен изглед.Материјал : Пластични цевки plug направен од тешки црна LD полиетилен, добра товарот, носат-отпорни, и топлина-отпорни, кои обезбедуваат долг животен век. ????Инсталација : На цевки plug е наредени со две внатрешните слоеви дизајн, која се вклопува цврсто, широк спектар на адаптација се движи.Тие служат како долгорочно решение за многу домаќинство или на отворено проекти.Вие само треба да го стави во цевката, тесни тоа додека без да остават пропуст.Понекогаш може да се користат чекан за помош.Намали триењето : црна plug капа може добро да се спречи судир на дрвени кат, заштита на мебел кога се движат на мебел, и да се намали бучавата да се заштити квалитетот на спиење. ????Широка примена : Не само што може да се користи за да се пополни нозете на маси, столици, столици и, но, исто така, може да се користи за да се пополни огради пост цевка, портата железнички пост маска, приколка рамка завршува, , патио мебел крајот, се покрива, и фитнес опрема крајот покрива.Тие се исто така дизајниран да се одржи до против влијание злоупотреба и остри временски услови.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите