.

.

Мед-Да-Дали HNG-01329 Дете Тубуларна Закачалка со Клипови и се Облекуваат Рецки, 3-Pack, Бела

Мед-Да-Дали HNG-01329 Дете Тубуларна Закачалка со Клипови и се Облекуваат Рецки, 3-Pack, Бела

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Мора да се има разновиден, лесни (26g) облека закачалка, совршен за дете-големина на облека во 3-парче вредност пакет.Мерки 11.75 L x 7.5 H со голем стап кука дизајниран да се вклопуваат во однос на секој плакар бар.Интегрирани додаток рецки задржи мали фустани, резервоарот на врвот, па дури и ранци во место, плус висат ремени убаво.Голема помош во перална, овие закачалки се исто така одлична за воздух за сушење алишта.Пластични клипови се отстранува и прилагодливи, има панталони или здолништа во место.Мерки : 11.75-Инчи L x .25-Инчи W x 7-Инчи H /29.8 cm L x .6 cm W x 17.8 cm Х.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите