.

.

Јазик Scraper за Возрасни,Јазик Почиста,Tounge Scraper Почиста(6 Пакет по Случаен избор боја)

Јазик Scraper за Возрасни,Јазик Почиста,Tounge Scraper Почиста(6 Пакет по Случаен избор боја)

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

【Елиминира Лошиот Здив】Добар секојдневно алатка!!Соодветен јазик scraper е најдобар лек за лош здив на располагање.Овие високо-квалитетни јазик гребење да може ефективно да се чисти вашиот јазик и да ви помогне да се отстрани забниот камен и дамки во устата,Овие Овие јазик гребење ќе ви донесе орално здравје, понудата проштална на усната проблеми, usher во свеж здив, и се посигурни со Луѓето кои зборуваат, Изборот на високо-квалитетни нерѓосувачки челик јазик scraper е вашата мудар избор!. 【Одличен Дизајн】Ергономски дизајниран за чистење на јазикот со четка, со криви форма која одговара на контурите на вашиот јазик.Таа е идеална алатка за контакт со различни делови на јазикот; рачката е ергономски дизајниран, и на подолг рачка може да биде лесно Кога ќе се допре вашиот јазик, ќе удобно да се избрише секоја педа на вашиот јазик.Лесно да се одржи, удобен зафат го прави лесен за деца и возрасни да се користи. 【Безбедно материјал】Овие Овие јазик гребење се направени од пластика, безбедна, здрава и немаат мирис.Лесно да се чисти и лесно да disinfect, ќе не ' рѓа и да се прекине.На задебелена јазик scraper работ може да чистење на валкани остатоци, без повреда на вашиот јазик и вкус пупки. 【Преносни】ќе добие три различни дизајни на јазикот гребење,опремен со убави пакување кутија, Тоа е лесно да се носат, подобро Можете да го одржите вашиот јазик чисти, Можете да го користите во мулти-функционални места како што е дом, канцеларија и патување, што е погодно за вашиот живот!. 【Стоматолог Совети】Усната шуплина чистење не само што треба да се четкаат забите, но, исто така, чистење на јазикот да се чисти надвор од Дребулии од вашиот јазик.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите