.

.

Garmin vívofit 4 активност тракер со 1+ година на траење на батеријата и боја на екранот. Мал/Среден, Црна. 010-01847-00, 0.61 инчи

Garmin vívofit 4 активност тракер со 1+ година на траење на батеријата и боја на екранот. Мал/Среден, Црна.

DEN 1693.68

Износ
Во продавницата.

Карактеристики секогаш на корисничко подесување на боја на дисплејот и 1 плус година животниот век на батеријата; без полнење е потребно.Безбедно за пиење и туширање.Песни чекори, растојание и калории изгори, монитори спиење и дава персонализирани секојдневно чекор цел (отчукувањата на срцето мониторинг не се достапни на овој производ).Периодично syncs да Garmin се Поврзете, каде што може да се спаси, план и споделување вашите активности, да се вклучат во општествените предизвици и повеќе.Garmin се Движат IQ функција автоматски детектира активност и класифицира активност тип на Garmin се Поврзете.Паметен телефон компатибилност е iphone и android.Ширина е 0.75 инчи и дебелината е 0.37 инч.Обемот за големи е 5.83 да 8.46 инчен и Обемот на редовни е 4.80 да 7.40 инч.Големина на екранот е 0.43 x 0.43 во инчи и резолуција на Екранот е 88 88 x пиксели.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите