.

.

LED Светло Стоматолошки Мобилни Белење на Заби Белење Педалот за гас Машина MD885 Пинк со Superdental

LED Светло Стоматолошки Мобилни Белење на Заби Белење Педалот за гас Машина MD885 Пинк со Superdental

DEN 11782.56

Износ
Во продавницата.

1.Висока ефикасност ѕид conjoined лизгачки структурните дизајн, прилагодување агол слободно и лесен за употреба. 2.Мулти-функционални висока чувствителност 5-инчен допир електронски дисплеј, лесно ракување. 3.Три-фаза моќ излез избор, корисниците може да одберете различни моќ според пациентот состојба.Корисникот може да ја одберете е потребно време според посакуваниот третман, време на вредноста опсег од 1 до 30 минути. 4.Работа за време на броењето на функцијата, доаѓа со електронско заклучување, работното време може да се расчисти, тоа го кодот за пристап.Во случај да не работи, машината ќе одам да спијам автоматски по 60 секунди. 5.Затворен за еднократна употреба обвивка, спречување на крстот-инфекција, чист и удобен, нека пациентот се чувствува му на бога.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите