.

.

REN0124shuang Преносни Плакарот Преносни Гардероба Плакари Комбинација Armoire Модуларен Кабинет Облека Складирање Организатор,Идеални за Складирање Организатор Коцка за

REN0124shuang Преносни Плакарот Преносни Гардероба Плакари Комбинација Armoire Модуларен Кабинет Облека Складирање

DEN 1262.40

Износ
Во продавницата.

【ГОЛЕМА & МУЛТИ-се КОРИСТИ за СКЛАДИРАЊЕ】Голем простор за складирање да се складира укината облека, чанти, додатоци, чевли, книги, играчки, предиво и доста нешто што сакате!. 【Големина】вкупно големината на 43.7" x 18.8" x 57.8" за овој пренослив Полица.Секоја коцка може да поддржува повеќе од 20 кг. 【СИЛНА & ЗДРАВ ДИЗАЈН】На трајни PP материјал е многу силна и погодни за долготрајна употреба.Само да се избрише со влажна крпа за секојдневно чистење. 【ЛЕСНО СОБРАНИЕТО И DIY】Плакарот може да се обликува со вашиот DIY на било кој начин кој одговара на вашиот простор и потреби, само зависи од тоа како ќе структура на коцка!Флексибилни и можат да се вклопат во секој décor и простори, се направи вашиот дом зашеметување. 【ИНТИМНИ ПОТСЕТНИК】ве Молиме да се осигурате дека делови се правилно вметната во долниот дел на пластични делови за да се спречи капак и панел полица од тоа да биде уништена поради неточни големината на рамката.На чекан, може да се користи за да се поправи секој панел во место за да се обезбеди стабилност на гардероба.Ние секогаш се обезбедува со задоволителна услуга.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите