.

.

Spider Webs Черепот Уметноста Игра Картичка За Чување Тешко Заштитна Организатор Кутија За Nintendo Прекинувач (12 Слот Јасно Школка)

Spider Webs Черепот Уметноста Игра Картичка За Чување Тешко Заштитна Организатор Кутија За Nintendo Прекинувач

DEN 506.16

Износ
Во продавницата.

Оваа игра конзола касета кутија се направени од издржлив проѕирна тврда пластика школка, обезбедување на прашина и шок заштита за да се заштити вашата игра картичка и SD картичката од прашина, гребнатини, отпечатоци од прсти, триење и испакнатините.На clamshell дизајн обезбедува набитост и лесен пристап.На две коцки во кутија за складирање имаат 6 слотови.Можете да вметнете 12 игра картички, вид и организирање на нив, така што вашата игра картички се организирани и заштитени, и да уживате во правилност.Уредно чување кутија.Игра машина касета кутија големина : должина : 8.5 cm/3.3 инчи, ширина : 8.5 cm/3.3 инчи, дебелина : 1.5 cm/0.6 инчи, ве молиме да ги проверите деталите пред да го купат.Интересна игра кутија за карти е лесен и пренослив, многу погоден за секојдневна употреба, рекреација, паркови, одмор, патување, хотели, farmhouses, кампување, итн., на родендени, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Божиќ, за пријатели и пријателки, кои сакаат да играат игри , совршен подарок за вашето семејство или себе си.Големината податоците се добиени од страна на прирачник за мерење.Нормално е дека грешката е во рок од 1cm.Ако сте го купиле нашите производи игра конзола кутија за карти, ако имате било какви прашања во текот на процесот на, ве молиме слободно да ни e-mail.Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите