.

.

71 Преносни Плакарот Гардероба на Облека Рек Складирање Организатор Полица со Сива

71 Преносни Плакарот Гардероба на Облека Рек Складирање Организатор Полица со Сива

DEN 1596.00

Износ
Во продавницата.

Спецификации : 1. Точка Име : 71" Преносни Облека Плакарот Домашна Гардероба на Облека за Складирање Организатор со Полици. 2. Материјал на Домашна гардероба : Не-Плетени Ткаенини Маска, Челични Цевки И Пластични Конекција. 3. Димензија на Домашна Гардероба : (49.2 x 17 x 70.90)" / (125 x 43.18 x 180)cm (W x D x H). 4. Боја на Почетниот Гардероба : Сива.Пакетот Вклучува : 1 x Преносни Плакарот 1 x Настава.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите