.

.

REN0124shuang Преносни Плакарот 50.7 X 17.7 X 65.7Гардероба Преносни Крпа Плакарот Складирање Организатор Дише Не-Плетени Ткаенини, Брзо и Лесно да се Соберат Гардероба (Боја : В

REN0124shuang Преносни Плакарот 50.7 X 17.7 X 65.7Гардероба Преносни Крпа Плакарот Складирање Организатор Дише

DEN 458.40

Износ
Во продавницата.

【Пространа Складирање Плакарот】Просторот е голем проблем за складирање.Овој тип на плакарот може да ви даде голем простор за облека. 【Голема & Мулти-користете Плакарот Гардероба】Неверојатна големина на 129×45×167 CM/50.7×17.7×65.7 ИНЧЕН(Lx Dx H), овозможува голем простор за складирање. 【Трајни И Здрав Преносни Плакарот】 преносни облека плакарот избрани Метал Цевка и Пластични Конектори, Цврсти Constructure,гардероба е многу издржливи и помалку веројатно да пропадне. 【Dustproof Покрие】отстранлив капак се направени од издржлив материјал со патент затворање, која може да се задржи на вашиот предмет далеку од прашина. 【Лесен За Употреба & Соберат】Лесно да се соберат, не се потребни алатки.Ве молиме бидете сигурни дека за да вметнете цевки во дното на пластичните делови, заштита на поклопецот и ткаенина полиците од тоа да биде уништена поради неточни големината на рамката.Ако се утврди дополнителни компоненти се замена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите